telefon
+48 692 348 575
strzałka w lewo

powrót do listy wyszukiwań

Działka w Jastrzębiu-Zdroju

Cena

190 000 zł

Działka

Działka na sprzedaż

Jastrzębie-Zdrój

Powierzchnia :

4854 m2

Rodzaj działki:

usługowa

Media:

woda, prąd, gaz

Opis nieruchomości

Na sprzedaż nieruchomość w Jastrzębiu-Zdroju składająca się z dwóch działek o wielkościach 1845 m² oraz 3009 m² – łączna powierzchnia 4854 m². Istnieje możliwość zakupu działek zarówno pojedynczo, jak i łącznie.

 

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego działki oznaczone są symbolem 1UC tj. tereny usług i handlu, w tym także stanowiące centra usługowe.

 

Maksymalna dopuszczalna łączna powierzchnia zabudowy: 3397 m².

 

Wjazd na działki odbywa się z drogi asfaltowej, która jest oświetlona nocą. W ich granicach znajdują się media takie jak woda i prąd, istnieje również możliwość wykonania przyłącza gazowego. Nieruchomość posiada kilka drzew owocowych oraz źródło wód powierzchniowych czego wynikiem jest mały staw.

Kontakt
    Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest GRUPA POLSKICH NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. z siedzibą w Żorach (44-240) przy ul. Rynek 1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

    Najnowsze oferty

    Zobacz wszystkie

    Aktualności

    Zobacz wszystkie