telefon
+48 692 348 575
strzałka w lewo

powrót do listy wyszukiwań

Dom w Żorach z DZIAŁKĄ PONAD 44 ARY!

Cena

1 300 000 zł

Dom

Dom na sprzedaż

Żory

Powierzchnia domu :

418 m2

Powierzchnia działki:

4459 m2

Liczba pięter:

1

Liczba pokoi:

3

Stan wykończenia:

wykończony

Rodzaj zabudowy:

wolnostojący

Rok budowy:

Opis nieruchomości

Nieruchomość znajduje się w Żorach. Składa się z domu o powierzchni 418 m² oraz działki o wielkości 4459 m².

 

Dom składa się z dwóch kondygnacji. Na parterze znajduje się kuchnia, duży hol, łazienka oraz dwa pokoje. Piętro domu stanowi poddasze użytkowe, które zostało zaaranżowane na przestronny salon oraz łazienkę.

 

Dom ogrzewany jest kotłem na ekogroszek, a w dwóch pokojach dodatkowo znajduje się kominek.

 

Działka w całości jest ogrodzona i posiada media takie jak woda, prąd i kanalizacja. Istnieje również możliwość doprowadzenia gazu.

 

Nieruchomość znajduje się ok. 750 m w linii prostej od wjazdu na autostradę A1 w Żorach. Do posesji prowadzi droga utwardzona.

 

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego działka jest przeznaczona dla zabudowy jednorodzinnej – D35MN.

Kontakt

    Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest GRUPA POLSKICH NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. z siedzibą w Żorach (44-240) przy ul. Rynek 1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

    Najnowsze oferty

    Zobacz wszystkie

    Aktualności

    Zobacz wszystkie